ul. Heweliusza 6, 84-105 Karwia

O NAS

100metrów do lasu
200metrów do plaży
350metrów do przystanku PKS
400metrów do centrum

Willa JOJO

Willa JOJO Pokoje Gościnne w Karwi położona jest w bliskiej odległości do malowniczej, piaszczystej plaży oraz w sąsiedztwie parku krajobrazowego.
Nasz dom to miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nazwa ma w sobie kaszubski pierwiastek, nawiązuje bowiem do słowa „jo”, które znaczy „tak”.

Ponadto, od samego początku staramy się, aby efekt jo-jo w przypadku JOJO polegał na tym, że jak ktoś raz do nas przyjedzie, będzie chciał tutaj powrócić. I to nie tylko wspomnieniami. Dlatego między innymi, każdego roku staramy się coś ulepszyć z myślą o udanym odpoczynku naszych Gości.

Spokój & Nadmorski klimat

Willa JOJO to kameralny obiekt, którego wnętrza wpisują się w nadmorski klimat. Łącznie oferujemy 9 pokoi, przygotowanych i zaaranżowanych w ten sposób, aby dobrze się w nim czuły zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby podróżujące parami oraz w pojedynkę. Tym ostatnim dedykowane są 2 mniejsze „kompaktowe” pokoje – mimo niewielkiej przestrzeni, urządzone i zagospodarowane w sposób praktyczny i jednocześnie estetyczny.

W domu dostęp do sieci wi-fi. Na życzenie żelazko i deska do prasowania.

Na ogrodzonej posesji wygospodarowano miejsce do zabaw dla dzieci (huśtawka ze zjeżdżalnią i trampolina) oraz miejsca parkingowe. W ogródku jest też duży grill i altana. Stół z ławami zachęcają do posiłków na świeżym powietrzu.

Nie oferujemy wyżywienia, jednak kompletnie wyposażona kuchnia ułatwia przygotowanie szybkich posiłków. Ponadto, dogodna lokalizacja ułatwia korzystanie z rozbudowanej bazy gastronomicznej w okolicy. Wygoda, czystość i rodzinna atmosfera to nasze priorytety.

To wszystko tworzy dogodne warunki do wypoczynku, zatem zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.